Book billet
logo

Mød Home of Carlsbergs organisation

Vi er en organisation med mere end 100 medarbejdere. Her kan du lære organisationen at kende og finde kontaktoplysninger på vores afdelinger.

SCROLL NED

Direktør

Tine Kastrup-Misir

Direktør

Tine.kastrup-misir@carlsberg.dk

Tel: +45 41790250

Marketing & Communication

Anna Jakobsen

Head of Communication and Marketing

Anna.Jakobsen@carlsberg.com

Tel: + 45 61676080

Rose Keller

PR & Communication Coordinator

Rose.Keller@carlsberg.com

Tel: +45 53650233

Mikkel Schou

Event Coordinator

Mikkel.Schou@carlsberg.com

Tel: +45 31792186

Emma Meins

Digital Marketing Specialist

Emma.Meins@carlsberg.com

Tel: +45 31473231

Lene Hylleberg

Marketing Manager

Lene.Hylleberg@carlsberg.com

Karina Pedersen

Social Media Coordinator

Karina.Pedersen@carlsberg.com

Tel: +45 53760715

Liv Collatz

Content Creator (Barselsvikar)

Liv.Collatz@carlsberg.com

Benedikte Lundberg Rasmussen

Content Creator (Barsel)

Sales

Morten Jensen

Head of Sales

Morten.Jensen@carlsberg.com

Tel: +45 40745951

Rachel Pedersen

Senior Meeting & Event Planner

Rachel.Pedersen@carlsberg.com

Tel: +45 41791322

Dorthe Gall Holmstrand

Senior Meeting & Event Planner

Dorthe.Gall@carlsberg.com

Tel: +45 25261308

Jonas Christiansen

Meeting & Event Planner

Jonas.Christiansen@carlsberg.com

Tel: +45 31699045

Digital & Insights

Marc Keene

Senior Manager

Marc.Keene@carlsberg.com

Finance & Administration

Jens Taarnhøj

Head of Finance & Administration

Jens.Taarnhoj@carlsberg.com

Tel: +45 60150564

Julie Lucia Nørrevang

Controller

Julielucia.Noerrevang@carlsberg.com

Pernille Altmann

Procurement & Demand Planner

Pernille.Altmann@carlsberg.com

Tel: +45 42421375

Nikolaj Aaberg

Business Partner

Nikolaj.Aaberg@carlsberg.com

Tel: +45 31126259

Tanja Schmidt

HR Business Partner

Tanja.Schmidt@carlsberg.com

Tel: +45 42835589

Emilie Liv Skovgaard

HR Consultant

Emilieliv.Skovgaard@carlsberg.com

Tel: +45 28682076

Pierre Geisler Berg

System Administrator

Pierregeisler.Berg@carlsberg.dk

Tel: +45 53593804

Exhibition

Katrine Axlev

Exhibition Manager

Katrine.Axlev1@carlsberg.com

Tel: +45 31270613

Operations

Mike Thomsen

Head of Operations

Mike.Thomsen@carlsberg.com

Tel: +45 31172766

Anders Jensen

Logistics & Warehouse Assistant

Anders.Jensen@carlsberg.com

Tel: +45 42505039

Kasper Juul Larsen

Team Lead Public Engagement

Kasper.Larsen@carlsberg.com

Tel: +45 41791324

Jakob Bay Larsen

Guide

Jakob.Baylarsen@carlsberg.com

Lars Gadegaard

Team Lead Brand Store

Lars.Gadegaard@carlsberg.com

Tel: +45 61161327

Anders Borup

Shop Assistant

Anders.Borup@carlsberg.com

Anders Peter Mønster

Shop Assisant

Christian Mauricio Carlsen

Shop Assistant

Cecilie Andersen

Team Lead Service & Venue Management

Cecilie.Andersen@carlsberg.com

Tel: +45 28890994

Petter Jonasson

Team Lead Stable

Petter.Jonasson@carlsberg.com

Amalie Palmquist Dahl

Coachman

Amalie.Palmquistdahl@carlsberg.com

Semen Kulyk

Coachman

Semen.Kulyk@carlsberg.com

Marie-Louise Holm

Coachman

Marie-Louise.Holm@carlsberg.com

Husbryggeriet Jacobsen

Bjarke Bertelsen

Head Brewer

Bjarke.Bertelsen@carlsberg.com

Tel: +45 22121662

  • FAQ
  • NYHEDSBREV
  • NABOER
  • PRIVATE GRUPPER
  • PRESSE
  • ORGANISATION
  • BRAND STORE WEBSHOP
  • CARLSBERG FAMILIEN
  • CARLSBERG BRAND
  • CARLSBERG VENUES
PROBABLY THE BEST
BEER IN THE WORLD